Zaposlitev - Gospodarsko razstavišče
SI
Zaposlitev

Prosta delovna mesta

Veselimo se priložnosti za zaposlitev novih sodelavcev, saj nam prinesete svežo energijo, sveže poglede in drugačna znanja ter izkušnje, da skupaj nadgrajujemo naše delovanje.

Oglejte si trenutno objavljena prosta delovna mesta in vabljeni k prijavi:

Delovno mesto Datum objave
Produktni vodja v marketingu 6. junij 2024

Produktni vodja v marketingu

Opis delovnega mesta:
Gospodarsko razstavišče d.o.o. v svojo ekipo vabi produktnega vodjo v marketingu.

Delovno področje zajema naslednje naloge:

  • oblikovanje, kreiranje in izvajanje produktnega vodenja sejmov in dogodkov
  • izvajanje produktnega vodenja ter PR za posamezne sejme in družbo
  • priprava in objava vsebin na spletnih straneh in družbenih omrežjih
  • izvrševanje nalog in koordiniranje dela v okviru projekta  in tesno sodelovanje z ostalimi sektorji družbe
  • vpeljevanje blagovnih znamk na trg, priprava predstavitvenega materiala, izvedba predstavitev
  • tržne raziskave s področja dela
  • sodelovanje z zunanjimi institucijami
  • koordinacija in povezovanje postopkov na posameznem projektu

Nudimo

  • delo v vodilnem prireditvenem centru v Sloveniji
  • delo za nedoločen čas s 3-mesečnim poskusnim delom
  • zanimivo in dinamično delo
  • stimulativno plačilo in nagrajevanje
  • usposabljanje, izobraževanje in možnost napredovanja

Pričakujemo

  • izobrazba: univerziterni diplomirani ekonomist
  • najmanj 10 let ustreznih delovnih izkušenj
  • visoka stopnja organiziranosti, samoiniciativnost
  • odlične komunikacijske in analitične veščine, sposobnost samostojnega in timskega dela
  • aktivno znanje najmanj enega tujena jezika (zaželeno znanje angleškega jezika)
  • pasivno znanje drugega tujega jezika (nemško ali italijansko)
  • vozniški izpit B kategorije

Prijave sprejemamo do 20. 6. 2024 na e-naslov zaposlitev@gr-sejem.si.
GR na družbenih omrežjih