Kontakt - Gospodarsko razstavišče
SI
Kontakt

Recepcija

tel.: 01 300 26 00

faks.: 01 300 26 28
info@gr-sejem.si

Uprava

Mag. Iztok Bricl
Generalni direktor
tel.: +386 (01) 300 26 11
iztok.bricl@gr-sejem.si

Andreja Herceg
Poslovna sekretarka 
tel.: +386 (01) 300 26 11
andreja.herceg@gr-sejem.si


Strateško trženje

Špela Terpin
Direktorica strateškega trženja
tel.: +386 (01) 300 26 35
spela.terpin@gr-sejem.si

Sejemski sektor

Stane Kavčič
Direktor sejemskega sektorja
tel.: +386 (01) 300 26 13
stane.kavcic@gr-sejem.si

Mateja Briški
Namestnica direktorja sejemskega sektorja
tel.: +386 (01) 300 26 47
mateja.briski@gr-sejem.si

Urban Stres
Vodja projekta
tel.: +386 (01) 300 26 31
urban.stres@gr-sejem.si

Mojca Frank
Vodja projekta
tel.: +386 (01) 300 26 41

Darja Heimbring
Strokovna sodelavka na projektu
tel.:+386 (01) 300 26 21
darja.heimbring@gr-sejem.si


Kongresno prireditveni sektor

Anja Mijatović
Direktorica kongresno prireditvenega sektorja 
tel.: +386 (01) 300 26 50
anja.mijatovic@gr-sejem.si

Miha Gartner
Vodja prireditvenega oddelka
tel.: +386 (01) 300 26 27
miha.gartner@gr-sejem.si

Ana Božič
Vodja kongresnega oddelka 
tel.: +386 (01) 300 26 39
ana.bozic@gr-sejem.si

Mojca Slapnik
Vodja projektov 
tel.: +386 (01) 300 26 54
mojca.slapnik@gr-sejem.si

Petra Korenjak
Vodja projektov
petra.korenjak@gr-sejem.si

Alja Žun
Vodja projektov 
tel.: +386 (01) 300 26 42
alja.zun@gr-sejem.si


Sektor marketinga

Milena Pelipenko
Direktorica marketinga 
tel.: +386 (01) 300 26 36
milena.pelipenko@gr-sejem.si

Sebastjan Jermol
Oblikovalec
tel.: +386 (01) 300 26 34
sebastjan.jermol@gr-sejem.si

Tehnični sektor

Marko Peinkiher
Direktor tehničnega sektorja
tel.: +386 (01) 300 26 05
marko.peinkiher@gr-sejem.si

Blaž Brvar
Namestnik direktorja tehničnega sektorja
tel.: +386 (01) 300 26 37
blaz.brvar@gr-sejem.si

Boris Kutin
Vodja AV 
boris.kutin@gr-sejem.si

Bojan Smrkolj
Vodja montaže
bojan.smrkolj@gr-sejem.si

Peter Velše
Električar
peter.velse@gr-sejem.si

Finančno računovodski sektor

Erika Stražar
Direktorica finančno računovodskega sektorja
tel.: +386 (01) 300 26 45
erika.strazar@gr-sejem.si
GR na družbenih omrežjih