Kontakt - Gospodarsko razstavišče
SI
Show menu

Kontakt

Recepcija

tel.: +386 (01) 300 26 00

faks.: +386 (01) 300 26 28
info@gr-sejem.si

Direktor

mag. Iztok Bricl
Direktor družbe
tel.: +386 (01) 300 26 11
iztok.bricl@gr-sejem.si

Nina Uršič
Poslovna sekretarka družbe
tel.: +386 (01) 300 26 11
nina.ursic@gr-sejem.si

Trženje, marketing in odnosi z javnostmi

Špela Terpin
Direktorica strateškega trženja
tel.: +386 (01) 300 26 35
spela.terpin@gr-sejem.si

Marjana Lavrič
Vodja Službe za odnose z javnostmi
tel.: +386 (01) 300 26 26
marjana.lavric@gr-sejem.si

Milena Pelipenko
Vodja marketinga
tel.: +386 (01) 300 26 36
milena.pelipenko@gr-sejem.si

Sebastjan Jermol
Grafični oblikovalec
tel.: +386 (01) 300 26 34
sebastjan.jermol@gr-sejem.si

Kongresna in izvensejemska dejavnost:

Ana Božič
Vodja prodaje kongresno-prireditvenega oddelka 
tel.: +386 (01) 300 26 39
ana.bozic@gr-sejem.si

Miha Gartner
Vodja projektov 
tel.: +386 (01) 300 26 27
miha.gartner@gr-sejem.si

Mojca Slapnik
Vodja projektov 
tel.: +386 (01) 300 26 54
mojca.slapnik@gr-sejem.si

Anja Mijatović
Vodja projektov 
tel.: +386 (01) 300 26 50
anja.mijatovic@gr-sejem.si

Klara Rogina
Vodja projektov
tel.: +386 (0)1 300 26 32
klara.rogina@gr-sejem.si

Matjaž Mohar
Vodja projektov 
tel.: +386 (01) 300 26 55
matjaz.mohar@gr-sejem.si

Mateja Briški
Vodja projektov
mateja.briski@gr-sejem.si

Sejemska dejavnost:

Stane Kavčič
Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom
tel.: +386 (01) 300 26 13
stane.kavcic@gr-sejem.si

Matjaž Kovačič
Alpe-Adria, Narava-zdravje, Dnevi medgeneracijskega sožitja
tel.: +386 (01) 300 26 64
matjaz.kovacic@gr-sejem.si

Taja Paternost
Alpe-Adria, Dnevi medgeneracijskega sožitja
tel.: +386 (01) 300 26 24
taja.paternost@gr-sejem.si

Darja Heimbring

Alpe-Adria, Narava-zdravje
tel.:+386 (01) 300 26 21
darja.heimbring@gr-sejem.si

Alja Žun
Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom
tel.: +386 (01) 300 26 42
alja.zun@gr-sejem.si

Urban Stres
Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom
tel.: +386 (01) 300 26 31
urban.stres@gr-sejem.si

Mojca Frank
Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom
tel.: +386 (01) 300 26 41

Matic Drnovšek
Alpe-Adria, Narava-zdravje, Dnevi medgeneracijskega sožitja
tel.: +386 (01) 300 27 19

Finance in računovodstvo

tel.: +386 (01) 300 26 00 
faks.: +386 (01) 300 26 28

Snežana Smolej

Vodja Finančno-računovodske službe
smolej@gr-sejem.si

Edita Trlep
Referentka
edita.trlep@gr-sejem.si

Tehnična služba

Marko Peinkiher
Vodja tehnične službe
tel.: +386 (01) 300 26 05
marko@gr-sejem.si

Blaž Brvar

Tehnični koordinator
tel.: +386 (01) 300 26 37
blaz.brvar@gr-sejem.si

Andreja Herceg
tel.: +386 (01) 300 26 22
andreja.herceg@gr-sejem.si