Kontakt - Gospodarsko razstavišče
SI
Kontakt

Recepcija

tel.: 01 300 26 00

faks.: 01 300 26 28
info@gr-sejem.si

Uprava

Mag. Iztok Bricl
Generalni direktor
tel.: +386 (01) 300 26 11
iztok.bricl@gr-sejem.si

Andreja Herceg
Poslovna sekretarka 
tel.: +386 (01) 300 26 11
andreja.herceg@gr-sejem.si


Strateško trženje

Špela Terpin
Direktorica strateškega trženja
tel.: +386 (01) 300 26 35
spela.terpin@gr-sejem.si

Sejemski sektor

Stane Kavčič
Direktor sejemskega sektorja
tel.: +386 (01) 300 26 13
stane.kavcic@gr-sejem.si

Mateja Briški
Namestnica direktorja sejemskega sektorja
tel.: +386 (01) 300 26 47
mateja.briski@gr-sejem.si

Mojca Frank
Vodja projektov
tel.: +386 (01) 300 26 41
mojca.frank@gr-sejem.si

Darja Heimbring
Strokovna sodelavka na projektih
tel.:+386 (01) 300 26 21
darja.heimbring@gr-sejem.si

Aljaž Škarabot
Strokovni sodelavec na projektih
tel.:+386 (01) 300 26 70
aljaz.skarabot@gr-sejem.si


Kongresno prireditveni sektor

Anja Mijatović (daljša odsotnost)
Direktorica kongresno prireditvenega sektorja 
tel.: +386 (01) 300 26 50
anja.mijatovic@gr-sejem.si

Miha Gartner
Vodja prireditvenega oddelka
tel.: +386 (01) 300 26 27
miha.gartner@gr-sejem.si

Katja Korošec
Vodja prodaje kongresno prireditvenega sektorja
tel.: +386 (01) 300 26 25
katja.korosec@gr-sejem.si

Petra Korenjak
Vodja projektov
tel.: +386 (01) 300 26 39
petra.korenjak@gr-sejem.si

Anja Bezgovšek
Vodja projektov
tel.: +386 (01) 300 26 55

Matjaž Mohar
Vodja projektov
tel.: +386 (01) 300 26 54

Sektor marketinga

Milena Pelipenko
Direktorica marketinga 
tel.: +386 (01) 300 26 36
milena.pelipenko@gr-sejem.si

Ina Unuk
PR in marketing
tel.: +386 (01) 300 26 26
ina.unuk@gr-sejem.si

Sebastjan Jermol
Oblikovalec
tel.: +386 (01) 300 26 34
sebastjan.jermol@gr-sejem.si

Tehnični sektor

Jani Rokavec
Vodja oddelka tehnične priprave dela
tel.: +386 (01) 300 26 51
jani.rokavec@gr-sejem.si

Boris Kutin
tel.: +386 51 638 736
Vodja AV 
boris.kutin@gr-sejem.si

Jasmin Šehić
tel.: +386 31 346 422
Vodja oddelka tehnične operative

Aljaž Belak
Strokovni sodelavec IT
aljaz.belak@gr-sejem.si

Peter Velše
Električar
peter.velse@gr-sejem.si

Matej Martinčič

Finančno računovodski sektor

Erika Stražar
Direktorica finančno računovodskega sektorja
tel.: +386 (01) 300 26 45
erika.strazar@gr-sejem.si

Anita Humar
Referentka v finančno računovodskem sektorju
tel.: +386 (01) 300 26 46
anita.humar@gr-sejem.si
GR na družbenih omrežjih