Stiki


Recepcija


tel.: +386 (01) 300 26 00

faks.: +386 (01) 300 26 28
info@gr-sejem.si


Direktor


mag. Iztok Bricl
direktor družbe
tel.: +386 (01) 300 26 11
iztok.bricl@gr-sejem.si

Edita Trlep
poslovna sekretarka družbe
tel.: +386 (01) 300 26 11
edita.trlep@gr-sejem.si


Trženje, marketing in odnosi z javnostmi


Špela Terpin
direktorica trženja
tel.: +386 (01) 300 26 35
spela.terpin@gr-sejem.si

Marjana Lavrič
vodja Službe za odnose z javnostmi
tel.: +386 (01) 300 26 26
marjana.lavric@gr-sejem.si

Milena Pelipenko
vodja marketinga
tel.: +386 (01) 300 26 36
milena.pelipenko@gr-sejem.si

Urh Kočevar
grafični oblikovalec
tel.: +386 (01) 300 26 34
urh.kocevar@gr-sejem.si


KONGRESNA IN IZVENSEJEMSKA DEJAVNOST:




Ana Božič
Vodja prodaje kongresno-prireditvenega oddelka
tel.: +386 (01) 300 26 39
ana.bozic@gr-sejem.si

Miha Gartner

Vodja projektov
tel.: +386 (01) 300 26 27
miha.gartner@gr-sejem.si

Mojca Slapnik
Vodja projektov
tel.: +386 (01) 300 26 54
mojca.slapnik@gr-sejem.si

Urban Stres
tel.: +386 (01) 300 26 31
urban.stres@gr-sejem.si


SEJEMSKA DEJAVNOST:


Stane Kavčič
Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom
tel.: +386 (01) 300 26 13
stane.kavcic@gr-sejem.si

Matjaž Kovačič
Alpe-Adria: Turizem in prosti čas, Narava-zdravje, Vino Ljubljana
tel.: +386 (01) 300 26 64
matjaz.kovacic@gr-sejem.si


Matej Kadunc
LOS - Ljubljanski obrtno-podjetniški sejem, Narava-zdravje
tel.: +386 (01) 300 26 50
matej.kadunc@gr-sejem.si

Taja Paternost
Alpe-Adria: Turizem in prosti čas, Vino Ljubljana
tel.: +386 (01) 300 26 24
taja.paternost@gr-sejem.si

Jani Mahne
Narava-zdravje, Vino Ljubljana
tel.: +386 (01) 300 26 20
jani.mahne@gr-sejem.si

Darja Heimbring

Narava-zdravje, Alpe-Adria: Turizem in prosti čas, Vino Ljubljana
tel.:+386 (01) 300 26 21
darja.heimbring@gr-sejem.si

Alja Jakus
Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom
tel.: +386 (01) 300 26 42
alja.jakus@gr-sejem.si


Finance in računovodstvo


tel.: +386 (01) 300 26 00

faks.: +386 (01) 300 26 28

Snežana Smolej

vodja Finančno-računovodske službe
smolej@gr-sejem.si

Andreja Herceg
strokovna sodelavka
herceg@gr-sejem.si

Nataša Slevec
samostojna referentka
natasa.slevec@gr-sejem.si


Tehnična služba


Denis Pečečnik
vodja tehnične službe
tel.: +386 (01) 300 26 37
denis.pececnik@gr-sejem.si

Marko Peinkiher
marko@gr-sejem.si

Jernej Volk

jernej.volk@gr-sejem.si

Peter Velše
peter.velse@gr-sejem.si

Janez Kos
janez.kos@gr-sejem.si

Franc Kos
franc.kos@gr-sejem.si

Naročite se na e-novice






www.gr-sejem.si uporablja piškotke z namenom zagotavljanja boljše uporabniške izkušnje. Prosimo, označite ali dovoljujete uporabo te tehnologije.
Ne strinjam se