SI
Show menu

Kontakt

Recepcija

tel.: +386 (01) 300 26 00

faks.: +386 (01) 300 26 28
info@gr-sejem.si

Direktor

mag. Iztok Bricl
direktor družbe
tel.: +386 (01) 300 26 11
iztok.bricl@gr-sejem.si

Edita Trlep
poslovna sekretarka družbe
tel.: +386 (01) 300 26 11
edita.trlep@gr-sejem.si

Trženje, marketing in odnosi z javnostmi

Špela Terpin
direktorica trženja
tel.: +386 (01) 300 26 35
spela.terpin@gr-sejem.si

Marjana Lavrič
vodja Službe za odnose z javnostmi
tel.: +386 (01) 300 26 26
marjana.lavric@gr-sejem.si

Milena Pelipenko
vodja marketinga
tel.: +386 (01) 300 26 36
milena.pelipenko@gr-sejem.si

Urh Kočevar
grafični oblikovalec
tel.: +386 (01) 300 26 34
urh.kocevar@gr-sejem.si

Kongresna in izvensejemska dejavnost:

Tina Bizant
Vodja kongresno-prireditvenega oddelka
tel.: +386 (01) 300 26 25
tina.bizant@gr-sejem.si

Ana Božič
Vodja prodaje kongresno-prireditvenega oddelka
tel.: +386 (01) 300 26 39
ana.bozic@gr-sejem.si

Miha Gartner
Vodja projektov 
tel.: +386 (01) 300 26 27
miha.gartner@gr-sejem.si

Mojca Slapnik
Vodja projektov 
tel.: +386 (01) 300 26 54
mojca.slapnik@gr-sejem.si

Denis Pečečnik
tel.: +386 (01) 300 26 37
denis.pececnik@gr-sejem.si

Sejemska dejavnost:

Stane Kavčič
Sejem Dom, Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom + 
tel.: +386 (01) 300 26 13
stane.kavcic@gr-sejem.si

Matjaž Kovačič
Natour Alpe-Adria, Narava-zdravje, Vino Ljubljana
tel.: +386 (01) 300 26 64
matjaz.kovacic@gr-sejem.si

Taja Paternost
Natour Alpe-Adria, Vino Ljubljana
tel.: +386 (01) 300 26 24
taja.paternost@gr-sejem.si

Darja Heimbring

Narava-zdravje, Natour Alpe-Adria, Vino Ljubljana
tel.:+386 (01) 300 26 21
darja.heimbring@gr-sejem.si

Alja Žun
Sejem Dom, Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom +
tel.: +386 (01) 300 26 42
alja.zun@gr-sejem.si

Jani Rokavec

Sejem Dom, Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom +
tel.: +386 (01) 300 26 23
jani.rokavec@gr-sejem.si

Urban Stres
Sejem Dom, Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom +
tel.: +386 (01) 300 26 31
urban.stres@gr-sejem.si

Tjaša Marinko
Natour Alpe-Adria, Narava-zdravje, Vino Ljubljana
tel.: +386 (01) 300 26 32
tjasa.marinko@gr-sejem.si

Finance in računovodstvo

tel.: +386 (01) 300 26 00 
faks.: +386 (01) 300 26 28

Snežana Smolej

vodja Finančno-računovodske službe
smolej@gr-sejem.si

Andreja Herceg
strokovna sodelavka
herceg@gr-sejem.si

Nataša Slevec
samostojna referentka
natasa.slevec@gr-sejem.si

Tehnična služba

Marko Peinkiher
tel.: +386 (01) 300 26 05
marko@gr-sejem.si

Jani Rokavec
tel.: +386 (01) 300 26 23
jani.rokavec@gr-sejem.si