Kontakt - Gospodarsko razstavišče
SI
Show menu

Kontakt

Recepcija

tel.: +386 (01) 300 26 00

faks.: +386 (01) 300 26 28
info@gr-sejem.si

Direktor

mag. Iztok Bricl
Direktor družbe
tel.: +386 (01) 300 26 11
iztok.bricl@gr-sejem.si

Edita Trlep
Poslovna sekretarka družbe
tel.: +386 (01) 300 26 11
edita.trlep@gr-sejem.si

Trženje, marketing in odnosi z javnostmi

Špela Terpin
Direktorica trženja
tel.: +386 (01) 300 26 35
spela.terpin@gr-sejem.si

Marjana Lavrič
Vodja Službe za odnose z javnostmi
tel.: +386 (01) 300 26 26
marjana.lavric@gr-sejem.si

Milena Pelipenko
Vodja marketinga
tel.: +386 (01) 300 26 36
milena.pelipenko@gr-sejem.si

Urh Kočevar
Grafični oblikovalec
tel.: +386 (01) 300 26 34
urh.kocevar@gr-sejem.si

Kongresna in izvensejemska dejavnost:

Tina Bizant
Vodja kongresno-prireditvenega oddelka
tel.: +386 (01) 300 26 25
tina.bizant@gr-sejem.si

Ana Božič
Vodja prodaje kongresno-prireditvenega oddelka
tel.: +386 (01) 300 26 39
ana.bozic@gr-sejem.si

Miha Gartner
Vodja projektov 
tel.: +386 (01) 300 26 27
miha.gartner@gr-sejem.si

Mojca Slapnik
Vodja projektov 
tel.: +386 (01) 300 26 54
mojca.slapnik@gr-sejem.si

Anja Mijatović
Pomočnica vodje projektov 
tel.: +386 (01) 300 26 50
anja.mijatovic@gr-sejem.si

Amela Memić
Pomočnica vodje projektov
tel.: +386 (01) 300 26 47

Sejemska dejavnost:

Stane Kavčič
Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom
tel.: +386 (01) 300 26 13
stane.kavcic@gr-sejem.si

Matjaž Kovačič
Natour Alpe-Adria, Narava-zdravje, Vino Ljubljana
tel.: +386 (01) 300 26 64
matjaz.kovacic@gr-sejem.si

Taja Paternost
Natour Alpe-Adria, Vino Ljubljana
tel.: +386 (01) 300 26 24
taja.paternost@gr-sejem.si

Darja Heimbring

Natour Alpe-Adria, Narava-zdravje, Vino Ljubljana
tel.:+386 (01) 300 26 21
darja.heimbring@gr-sejem.si

Alja Žun
Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom
tel.: +386 (01) 300 26 42
alja.zun@gr-sejem.si

Urban Stres
Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom
tel.: +386 (01) 300 26 31
urban.stres@gr-sejem.si

Tjaša Marinko
Narava-zdravje, Vino Ljubljana, Avtomobilski salon Slovenije
tel.: +386 (01) 300 26 32
tjasa.marinko@gr-sejem.si

Mojca Frank
Ambient Ljubljana - sejem pohištva, Sejem Dom, Avtomobilski salon Slovenije
tel.: +386 (01) 300 26 41

Finance in računovodstvo

tel.: +386 (01) 300 26 00 
faks.: +386 (01) 300 26 28

Snežana Smolej

Vodja Finančno-računovodske službe
smolej@gr-sejem.si

Andreja Herceg
Strokovna sodelavka
herceg@gr-sejem.si

Nataša Slevec
Samostojna referentka
natasa.slevec@gr-sejem.si

Tehnična služba

Marko Peinkiher
Vodja IT&AV tehnike

Jan Mezek